UAB GARDENIS je súkromná kapitálová spoločnosť založená v roku 2007. Nádhera. Sme jednou z najväčších spoločností v tejto oblasti (pozri nižšie – „Výrobky“) v Litve a regióne Baltského mora. Ponúkame najširšiu ponuku budov z hliníkovej konštrukcie pre súkromných a obchodných zákazníkov a vytvárame pohodlnejšie, krajšie a funkčnejšie vonkajšie priestory.

Oblasti činnosti:

Hliníkové konštrukcie pre dvor, dom, záhradu:

 • dizajn,
 • výroba,
 • obchod (veľkoobchod a maloobchod; na litovských a vývozných trhoch),
 • doručovacie a zberné služby.

Od založenia spoločnosti sme nezmenili hlavné pole činnosti, zameriavame sa na to, čo vieme najlepšie a čo si naši zákazníci vážia. Aktívne sa zaujímame o litovské, európske a svetové trendy a inovácie na trhu so záhradami a záhradami. Záleží nám na potrebách našich zákazníkov a na dlhodobej spokojnosti so zakúpeným produktom.

Produkty:

 • Strechy na terasy a automobily,
 • Verandy, systémy zasklenia terás,
 • Skleníky,
 • Skleníky,
 • Záhradný nábytok,
 • Dvorové domy – sklady,
 • Ostatné budovy pre dvor, dom, záhradu (vonkajšie kaviarne, záclony pre vonkajšie bazény, voliéry atď.)

Kvalita:

Budovy Gardenio – kvalitné, pevné, odolné, pohodlné, štýlové. Štandardné veľkosti a vyrobené na základe individuálnej objednávky zákazníka.

Rozmanitosť modelov budov, ich tvarov, veľkostí, farieb, povrchových úprav a možností ich spojenia umožňuje každému vybrať si produkt, ktorý najlepšie vyhovuje jeho potrebám.

Na výrobu budov sa používajú vysoko kvalitné a dlhodobé suroviny: hliníkové profily, tvrdené alebo vrstvené sklo, kanálový polykarbonát, spojovacie prvky z nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka. Objednávame a nakupujeme suroviny priamo od najslávnejších európskych výrobcov, takže poznáme ich kvalitu a hodnotu. Zákazníkom ponúkame iba to, čo by sme si chceli kúpiť pre náš domov.

Výrobný proces striech a skleníkov navrhovaných a vyrábaných v Gardenise je certifikovaný európskou normou kvality pre výrobu hliníkových konštrukcií CE; bol implementovaný medzinárodný štandard riadenia kvality ISO 9001: 2015 spoločnosti. Medzinárodné hodnotenie súladu s požiadavkami noriem sa vykonáva každoročne.

Gardenis kvalita

Na požiadanie našich zákazníkov poskytujeme dodávkové a montážne služby pre naše výrobky. Týmto spôsobom môžeme zabezpečiť jasnú kvalitu a zodpovednosť za konečný výsledok, zachovať záväzky dlhodobej záruky.

Trhy:

Budovy, ktoré spoločnosť vytvorila a vyrobila, sú v Litve známe a populárne už desaťročie a vyvážajú sa na trhy európskych krajín.

Každý rok rastie počet spoločností – obchodných partnerov, ktorí predávajú a inštalujú budovy vyrobené spoločnosťou UAB „Gardenis“ svojim zákazníkom v rôznych litovských mestách a okresoch.

Názov spoločnosti / poslanie:

Názov spoločnosti „Gardenis“ je kombináciou anglických slov „Garden“ a „Is“, čo odráža pôvodné poslanie spoločnosti, ktorú založili zakladatelia spoločnosti – ponúkať vysokú kvalitu a dlhodobú hodnotu pre litovský a medzinárodný trh. , atraktívne, pohodlné budovy pre záhradu.

Heslo spoločnosti „Záhrada je … viac ako záhrada!“ rozvíja myšlienku, že záhrada každého z nás je oveľa viac, ako vnímame v bežnom slova zmysle. Z nášho pohľadu záhrada nie je len miestom „kde rastú rastliny“; je to jedinečné miesto, kde si môžeme vychutnať všetkých 5 zmyslov. Je to podmienka a priestor na sebavyjadrenie, bohatší a zmysluplnejší každodenný život.

 

Spoločne vytvoríme krajšie záhrady – útulnejšie domy – lepší život.

Gardenis Logo