Prekrytie bazéna

Galéria produktu

Záhradné závesy na dvore – priestranné, pevné, odolné, praktické. Trvalá ochrana pred prachom, lístím, hmyzom, dažďom, vetrom, chladom alebo slnečným žiarením. Vyrobené podľa vašich individuálnych potrieb.

 

Na ochranu záhradného bazéna – hliníkové konštrukcie a konštrukcie zo skla / polykarbonátu

 

Ako sa letá predlžujú a umožňujú nové technológie, čoraz viac rodín si na záhrade svojich domovov zakladá bazén. Je to určite budova, ktorá obohacuje voľný čas a rekreáciu v teplom počasí. Ako však predĺžiť jeho životnosť po skončení leta? Ako chrániť bazén pred dažďom, chladom, lístím, hmyzom alebo dokonca niektorými mladistvými hrajúcimi sa na záhrade?

Správnym riešením pre baltské podnebie je sklenená a hliníková konštrukcia, ktorá obklopuje celú širokú plochu bazéna, nielen samotný bazén, je odolná proti vlhkosti, slnečnému žiareniu a vetru a v zime udržuje bežné snehové zaťaženie.

Vlastnosti záhradných závesov pre bazén navrhnutých, vyrobených a nainštalovaných v spoločnosti Gardenis

Podľa individuálnych želaní zákazníka navrhujeme, vyrábame a inštalujeme rôzne veľkosti, konštrukčné tvary (viď tvary našich skleníkov, zimných záhrad, modely verand), farby, vybrané tvrdené a / alebo vrstvené sklo a / alebo konštrukcie z polykarbonátového plášťa bazénu.

Priehľadné stacionárne alebo otvárateľné (posuvné segmenty) sklenené steny chránia pred vetrom, vlhkosťou a nečistotami. Počas pobytu v bazéne budete vždy vidieť, ako pláva v bazéne váš dvor alebo naopak vaši rodinní príslušníci. Okrem bazénu vo vnútri závesu môžete nastaviť aj samostatný salónik. Ak je to žiaduce, bočné strany konštrukcie môžu byť pokryté jednotkami s dvojitým zasklením – bude ešte jednoduchšie udržať teplo vo vnútri.

Strešné okná alebo bočné okná môžu mať automatické okenice, ktoré pomáhajú udržiavať ešte príjemnejšiu vnútornú mikroklímu.

Prekrytie bazéna

Ponúkame na výber jednoduché, dvojité posuvné a / alebo posuvné dvere, požadovaný počet a umiestnenie.

Vyberte si pre seba najvhodnejšiu farbu konštrukcie: naším štandardom je prírodný nelakovaný hliník, ale na želanie zákazníka môže byť konštrukcia v farebnej palete RAL ľubovoľná farba.

Užite si bazén na nádvorí od skorej jari do neskorej jesene!