Závlahový systém

Galéria produktu

Zavlažovací systém, ktorý sa postará o vaše rastliny.

 

Automatický závlahový systém TROPF BLUMAT

 

Rastliny nebudete musieť polievať vy – systém to urobí za vás, aj keď práve nie ste doma. Voda sa využíva ekonomickejšie. Záhrada bude pôsobiť esteticky (systémy sú takmer neviditeľné). Jednoduché ovládanie a použitie. Nie je potrebná elektrina.

Systém Tropf Blumat bol vyvinutý a vyrobený v Rakúsku a po mnoho rokov zostáva jedným z najpopulárnejších automatických zavlažovacích systémov v Európe.

„Tropf Blumat“ systém je veľmi vhodný na balkóny a terasy do samostatných kvetináčov, ale rovnaký systém sa môže využiť aj v skleníkoch, alebo na zavlažovanie kríkov a kvetov rastúcich okolo domu.

„Tropf Blumat“ zavlažovací systém sa skladá z keramických hrotov, a zavlažovacích hláv. V prípade, že je v pôde nedostatok vlhkosti, v keramickom hrote poklesne hladina vody a otvorí ventil v zavlažovacej hlave. Voda začne kvapkať a hydratovať pôdu okolo rastlín. Keď je pôda opäť dostatočne vlhká, hydrostatická vztlaková sila v keramických senzoroch sa zvýši, a ventil sa automaticky zatvorí.

Každý senzor reaguje na pôdnu vlhkosť individuálne a reguluje polievanie v potrebnom rozsahu. Voda pomaly kvapká, takže jej teplota dosahuje teplotu rastlín. Substrát sa hydratuje cca 25 cm okolo hlavice.

Navrhujeme, aby ste si vybrali typ súpravy, ktorý vám najlepšie vyhovuje:

3m „Tropf Blumat“ súprava:

  • 12 zavlažovacích hláv
  • 7 m hadica

10 m „Tropf Blumat“ súprava:

  • 40 zavlažovacích hláv
  • 15 m hadica
  • 1 regulátor tlaku vody

Inštruktážne video: